Günmarlas, 2009 yılında Bursa Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer’de kurulmuştur. Binek, hafif ticari, ağır vasıta araçlar ile tarım grubu araçlarına ve iş makinesi araçlarına ; lastik, jant, akü satışı yapmakta ve hizmetlerini sunmaktadır.
Şirketimiz 2022 yılından itibaren binek ve ağır vasıta araçlar için bakım ve tamir hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Küçük Sanayi Merkez Şube
Brisa grubunun franchise konsepti dahilinde OTO PRATİK olarak binek ve hafif ticari araçlara bakım-onarım hizmeti verilmekte olup ayrıca lastik,akü ve jant satışı da yapılmaktadır.


İzmir Yolu Şube
Binek ve hafif ticari araçlara lastik, jant, akü satışı yapılmakta ve hizmetleri verilmektedir. Aynı zamanda lastik oteli imkanı da bulunmaktadır.

Demirtaş Şube
Ağır vasıta, binek, hafif ticari, iş makinesi, tarım grubu araçlarına lastik, jant, akü satışı yapılmakta ve hizmetleri verilmektedir.

İrfaniye Şube
Brisa grubunun franchise konsepti dahilinde PRO PRATİK olarak ağır vasıta araçlara bakım-onarım hizmeti verilmekte olup ayrıca lastik,akü ve jant satışı yapılmaktadır.
Yine Bridgestone ve Lassa iştiraki olan Bandag Kaplama Tesisi kurulmuştur; ağır vasıta, iş makinesi lastikleri için kaplama üretimi yapılmaktadır.